Ustanovení

Všechny informace na webové stránce cundrla.webnode.cz jsou informace obecné a při rozhodování byste se na ně neměli spoléhat. Tvůrce webové prezentace nezodpovídá za žádné jednání, které podniknete v závislosti na získaných informaci, radě z webové prezentace, nebo za jakoukoli ztrátu, škodu, kterou utrpíte výsledkem vašeho jednání.

 

Prezentace www.cundrla.webnode.cz je neoficialní prezentace a byla vytvořena na podporu podvědomí o autorovi obrazů.

 

Stránka  www.cundrla.webnode.cz  obsahuje texty, fotografie, obrazový nebo zvukový materiál, a ty jsou všechny chráněny autorským zákonem, nebo jinými zákony o duševním vlastnictví.

 

Z webové prezentace www.cundrla.webnode.cz není povoleno:

  • kopírovat, distribuovat, rozesílat, upravovat nebo používat jakýkoliv obsah této webové prezentace

 

Tvůrce webové prezentace může změnit kdykoliv obsah a vzhled této webové prezentace. Rovněž může ukončit činnost uvedené prezentace, a to při údržbě, při aktualizaci nebo z jakéhokoliv jiného důvodu.

Máte-li dotaz nebo stížnost, týkající se ustanovení na webové prezentaci www.cundrla.webnode.cz můžete nás kontaktovat v sekci Napište nám.

 

 

Novinky

STRÁŽNICKÝ SALON Františka Cundrly

06.11.2013 12:16
Kulturní dům Strážničan ve Strážnici Vás srdečně zve na druhý ročník STRÁŽNICKÉHO SALONU Františka Cundrly, který se bude konat v neděli 10. listopadu od 15.00 hod. v prostorách kulturního domu. Zdroj: www.kulturnidumstraznican.cz

František Cundrla je také na Facebooku

Na večnou památku

Video Strážnice

Partnerské odkazy

Centrální vysavače